W Wesołej Nutce dbamy o bezpieczeństwo, dobrą adaptację dziecka w przedszkolu, serdeczną atmosferę. Odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą.

Przedszkole Wesoła Nutka to niepubliczna placówka edukacyjna najwyższej klasy dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat, mieszcząca się w Łukowie przy ulicy B.Prusa 3. Przedszkole posiada przestrzenne sale o najwyższym standardzie wyposażenia, plac zabaw. Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Specjalnie dla Was i Waszych dzieci nasza wysoko wykwalifikowana kadra opiekuje się, wychowuje oraz uczy poprzez zabawę nieustannie czuwając nad wszystkimi dziećmi. Program nauczania stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz stara się w pełni rozwinąć jego możliwości.

Do dyspozycji dzieci mamy plac zabaw. Nowy, bezpieczny budynek dostosowany do potrzeb i wygody Naszych Smyków, otaczamy ich troskliwą opieką zapewniając im wysoki standard warunków lokalowych i edukacyjnych. Dogodne położenie sprawia, iż dojazd do Wesołej Nutki jest niezwykle łatwy. Dysponujemy także własnym parkingiem.

Sprawujemy opiekę nad dziećmi nie tylko zdrowymi, ale także niepełnosprawnymi. Dzięki temu uczymy wychowanków wzajemnej akceptacji i wrażliwości. Dzieci w tym wieku nie mają uprzedzeń, reagują naturalnie na niepełnosprawność swoich kolegów. Zbliżają się do siebie w sposób otwarty. Dzieci niepełnosprawne, które przebywają w środowisku rówieśników, wchodzą z nimi w interakcje, co je aktywizuje, stymuluje rozwój, dostarcza potrzebnych wzorców zachowań. Wychowanie integracyjne jest cennym doświadczeniem dla dzieci zdrowych. Korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny, zrozumienie odmienności drugiego człowieka.

Najważniejsze w naszym przedszkolu jest to, aby dzieci czuły się w nim dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy wszechstronny i radosny rozwój wszystkim wychowankom.

Nasze przedszkola

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wesoła Nutka ul. B. Prusa 3A, 21-400 Łuków

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wesoła Nutka ul. F. Wilczyńskiego 21, 21-400 Łuków